Kuruluş ve Tarihçemiz

Kurucumuz Hasan Öke bey efendi, Onursal Başkan Ali Bahadır Öke

İnegöl Nakliyat ve Ticaret ltd olarak 1966 Yılında kurucumuz Hasan ÖKE beyin teşebbüsüyle “İnegöl Nakliyat Ticaret ve Limited Şirketi” olarak faaliyete başladık.. Faaliyet sahamız İnegöl – İstanbul, İstanbul – İnegöl arası Ticarî eşya nakliyatıdır. İlk merkezimiz Atatürk Bulvarı no:6 da İnegöl Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi binasının olduğu yerde hizmete girmiştir. İlk şubemiz de İstanbul Küçükpazar’da karşılıklı olarak faaliyete başladı. İlk araçlarımız BMC,steiyer ve MAN kamyonlarıdır. Hasan ÖKE Beyefendi 1988 yılında görevi Mahdumu Ali Bahadır ÖKE beye devretti.

Bu bayrak değişikliği ile İnegöl Nakliyat Ambarları her geçen gün gelişen geniş araç filosu Bursa da kurulan “İnegöl Nakliyat Ambarı” Bursa Acenteliği Bia Lojistik ile birlikte, Bursa Tüm ilçeler, Çerkezköy Çorlu ‘yu da katarak İstanbul-Bursa Ambar hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamızda zamanla bayrak değişimleri yaşanmıştır, geleneksel çalışma prensiplerimizden vaz geçmeden bu bayrağı gelecek nesillere aktarma yükümlülüğü ile İnegöl Ambarı,taşıdığı gerçek değeri;güvenle artırarak gelecek nesillere aktarma sorumluğu ile ambar, lojistik sürdürülüyor..